W zaciszu Twojego domu!

Jednodniowe Odosobnienie Medytacyjne Online

Retreat Medytacyjny

Jednodniowe odosobnienie to przestrzeń abyś mógł zatrzymać się i połączyć z głębokim spokojem

Zatrzymanie się w pędzie życia pozwala na głęboką regenerację umysłu i ciała. W ciszy i spokoju odnajdujemy miejsce na refleksję, które często jest zagłuszane przez ciągły hałas codziennych obowiązków. Pozwala to na lepsze zrozumienie siebie, przewartościowanie priorytetów i odzyskanie kontroli nad swoim życiem.

Jednodniowe odosobnienie oferuje właśnie taką przestrzeń – czas, w którym możemy połączyć się z własnym wnętrzem i odkryć głęboki spokój, który przynosi jasność myśli, zwiększoną kreatywność i ogólne poczucie dobrostanu.

Wyjątkowe Odosobnienie Online, które Zmieni Twoje Sposoby Myślenia

Harmonogram dnia*

*Harmonogram, może ulec niewielkim zmianom

9:30-10:00 Czas na wejście

10:01 – 10:30 Praktyka 1

Wprowadzenie i Medytacja uziemienia.

 • Opis: Powitanie uczestników, wprowadzenie do uważności oddechu, spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

10:30-10:40 Czas na wejście

10:41 – 11:10 Praktyka 2

Medytacja Doznań

 • Opis: Skupienie na doznaniach cielesnych, integracja uważności oddechu z świadomością ciała.

11:10-11:20 Czas na wejście

11:20 – 12:10 Praktyka 3

Joga powięziowa integralnie

 • Opis: Delikatne rozluźnianie tkanki powięziowej, które prowadzi do bezwysiłkowego wydłużania mięśni i głębokiej relaksacji.

12:10 – 12:40 Przerwa 

Przerwa na Posiłek

 

12:10-12:40 Czas na wejście

12:40 – 13:10 Praktyka 4

Medytacja Myśli

 • Opis: Praktyka obserwowania myśli, nauka rozpoznawania i puszczania myśli.

13:10-13:20 Czas na wejście

13:20 – 13:50 Praktyka 5

Medytacja Uwalniania Emocji

 • Opis: Umożliwienie uczestnikom przestrzeni na przeżywanie i uwalnianie emocji.

13:50-14:00 Czas na wejście

14:00 – 14:30 Praktyka 6

Medytacja Analityczna

 • Opis: Pogłębiona praktyka wglądu.

14:30-14:40 Czas na wejście

14:40 – 15:10 Praktyka 7

Medytacja Uzdrawiająca

 • Opis: Otwarcie się na współodczuwanie.

 

15:20 – 16:00 Dodatek

Dobrowolna sesja Q&A

 • Opis: Otwarta przestrzeń na pytania i odpowiedzi, dzielenie się wrażeniami i doświadczeniami.

 Zasady odosobnienia

 • Zaangażowanie: Podczas odosobnienia zachęcamy do całkowitego poświęcenia się praktyce. Wycisz telefon, unikaj rozmów z innymi, nie czytaj i nie pisz. Daj sobie te 5 godzin tylko dla siebie, aby głębiej poznać swoje wnętrze. Choć nikt nie będzie sprawdzał Twojego zaangażowania, zaufanie procesowi i pełne oddanie się praktyce sprawią, że czas ten będzie wykorzystany jak najlepiej. Każda medytacja zaprowadzi Cię głębiej w praktykę i pomoże w pogłębieniu Twojej ścieżki.

 

 • Jak się przygotować?
  Po rejestracji otrzymasz film, który pokaże Ci, jak dokładnie przygotować się do odosobnienia. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne wskazówki, porady oraz najlepsze praktyki, aby maksymalnie wykorzystać ten wyjątkowy dzień.
 • Wejścia w Trakcie Sesji: Dołączenie do odosobnienia jest możliwe tylko podczas wyznaczonych “czasów na wejście”. Po rozpoczęciu sesji nie ma możliwości dołączenia, aby nie zakłócać ciągłości i głębi medytacji.

Pauza dla Umysłu, Odpoczynek od stresu

Instruktor Prowadzący

Wizerunek

Daniel  Pisko

Od wielu lat praktykuję medytacje co najmniej dwie godzinny dziennie.

Miałem okazje uczyć się od Dalajlamy, szukać balansu między ciałem i umysłem w chińskim Shaolin oraz medytować wśród węży w Tajlandii.  Co roku pobieram nauki w klasztorach i szkołach medytacji w różnych zakątkach świata, aby pogłębić wiedzę i poznać medytacje z różnej perspektywy.

Prowadzę regularne zajęcia dla grup oraz dziele się wiedzą w podcastach “Życie w medytacji”, “Prosta Medytacja” oraz na blogu WolnyDuch

Od 2018 rokuorganizuję 3-dniowe odosobnienia “Zaczynam Medytować”

Co więcej ponad 4 lata podróżowałem samotnie po świecie szukając własnej definicji szczęścia i ucząc się bezwarunkowej dobroci, gdy zdecydowałem się część przygody odbyć, nie używając pieniędzy.

Dzięki przeżytym przygodom, codziennej medytacji oraz poznaniu natury swojego umysłu w różnych warunkach, mogę pomóc w spojrzeniu na życie z innej perspektywy oraz nauczyć najważniejszej umiejętności w moim życiu- Medytacji.

Informacje Organizacyjne

Terminy i cena

Najbliższy termin:

22 Wrzesień 2024 r.

Cena:

Płatność jest całkowicie dobrowolna 

to odosobnienie jest możliwe dzięki wsparciu uczestników w dobrowolnej kwocie – poniżej możesz sprawdzić jak wesprzeć:  https://wolnyduch.pl/wsparcie/

 

Dla kogo jest to odosobnienie? 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym medytującym, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z medytacją, to odosobnienie jest dla Ciebie. Jeśli jesteś nowy w praktyce medytacji, otrzymasz dostęp do krótkiego filmu instruktażowego po rejestracji, który pomoże Ci przygotować się do tego wyjątkowego dnia.

Jak działa odosobnienie?

1. Zapisz się w formularzu zgłoszeniowym, który znajduje się na dole

2. Potwierdź maila

3. Kilka dni przed odosobnieniem otrzymasz film z instrukcjami, jak się przygotować do odosobnienia, zawierający wszystkie niezbędne szczegóły.

4. W dzień odosobnienia otrzymasz link do aplikacji ZOOM, gdzie na żywo będzie się odbywać całe wydarzenie.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy odosobnienie będzie nagrane?

Nie, odosobnienie nie będzie nagrane, ponieważ wszystkie sesje odbywają się na żywo i są unikalnym doświadczeniem. Każda sesja jest jednorazowa i stworzona, aby dać uczestnikom wyjątkową okazję do wspólnej praktyki w czasie rzeczywistym.

Jak zapłacić za udział?

Udział w odosobnieniu jest oparty na zasadzie dobrowolnych darowizn, które wspierają realizację takich inicjatyw i są wyrazem szacunku dla prowadzącego. Możesz dokonać wpłaty, korzystając z tego linku: https://wolnyduch.pl/wsparcie/

Co jeśli nie potrafię medytować?

Nie musisz być doświadczonym medytującym, aby wziąć udział. Oferujemy materiały edukacyjne i wsparcie, które pomogą Ci przygotować się do medytacji przed odosobnieniem, w tym film instruktażowy.

Czy będą inne terminy?

Planujemy kolejne terminy odosobnień w tym roku. Jeśli nie możesz wziąć udziału w tym terminie, będziesz miał możliwość dołączenia do nas w przyszłości.

Co przygotować?

Zalecamy przygotowanie cichego miejsca w domu, gdzie będziesz mógł wygodnie siedzieć, krzesła lub poduszki do medytacji. Więcej informacji o przygotowaniach znajdziesz w filmie instruktażowym, który otrzymasz kilka dni przed odosobnieniem. Najważniejsze, abyś zaplanował sobie czas i przestrzeń.

Czy mogę zrobić odosobnienie na telefonie?

Tak, odosobnienie będzie się odbywać za pomocą aplikacji Zoom, którą można pobrać na telefon, tablet lub komputer.

Czy muszę mieć kamerę?

Nie jest wymagane, abyś miał włączoną kamerę. Najważniejsze, abyś miał dobry dźwięk, abyś mógł mnie dobrze słyszeć i śledzić prowadzenie sesji.

Masz inne pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wolny Duch Daniel Pisko, moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i zapoznałem się Polityką prywatności”

1 + 14 =

Kontakt

+48 797 350 109

do@wolnyduch.pl