OneDream

Zacznij od jednego marzenia!

OneDream

Zacznij od jednego marzenia!

Co może być lepszym prezentem niż podarowanie komuś marzenia?

Karta OneDream inspiruje do refleksji nad samym sobą i swoim życiem. Umożliwia głębsze spojrzenie w siebie i rozpoznanie swoich pragnień. Jest chwilą na zatrzymanie się, chwilą dla samego siebie.

Ta karta to gwarancja niezapomnianego prezentu!

Snuj marzenia tak, jakbyś miał żyć wiecznie. Żyj tak, jakbyś miał umrzeć dziś.

James Dean

Dlaczego karta OneDream ?

CZY WIESZ, ŻE MASZ AŻ O 42% WIĘKSZE SZANSE NA REALIZACJE SWOICH MARZEŃ, JEŚLI JE ZAPISZESZ

Do takich wniosków doszła Dr. Gail Matthews z Dominican University w Kalifornii.

Wynika to ze sposobu pracy naszego mózgu:

Przeczytaj więcej:

???? Po pierwsze, jeśli tylko myślisz o marzeniach, to używasz jedynie prawej półkuli naszego mózgu, która jest odpowiedzialna za wyobraźnię.
Jeśli jednak zapiszesz to, co chcesz osiągnąć, to zaczynasz włączać w ten proces także półkulę lewą, odpowiedzialną za logiczne myślenie.

???? Po drugie, nasz umysł szybko zapomina na czym miał się skoncentrować. Ważne jest więc aby mieć coś co będzie nam często przypominać co jest dla Nas ważne.

Skorzystaj z karty OneDream, jest to nośnik Marzeń, który wykorzystuje powyższe zasady, aby zbliżyć Cię do Twoich marzeń. A gdy już je zrealizujesz, dzięki wysokiej jakości wykonania, karta OneDream będzie Ci przypominać o Twoim sukcesie!

Zacznij działać! Zainspiruj Siebie i Swoich bliskich.

Karta OneDream to idealny prezent, który nie tylko skłania do refleksji, lecz potrafi także stać się skuteczną inspiracją i kluczem do realizacji skrywanych pragnień. A to dopiero początek! Dowiedz się, co jeszcze zyskasz dzięki temu niezwykłemu nośnikowi marzeń!

Klucz do każdego marzenia

Na drodze do realizacji marzenia napotkasz szereg przeciwności. Ogrom bodźców powoduje, że łatwo stracić cel, który majaczy na horyzoncie. Najważniejsze, aby nieustannie sobie o nim przypominać. Pomoże Ci w tym OneDream.

Motywacja i pewność siebie

Zacznij od jednego marzenia Gdy zrealizujesz pierwsze marzenie, karta będzie Ci przypominać Twoim sukcesie. Doda Ci to pewności Siebie w kolejnym marzeniu oraz motywacji do kolejnego marzenia… 

Sekret i Prawo przyciągania

Zyskujesz coś absolutnie wyjątkowego – sekret skutecznej “manifestacji”. Najważniejsze jest bowiem postanowienie wykonania czynu, wtedy cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojej decyzji!

Zdanie, które ma znaczenie

Sekretem skutecznej manifestacji jest, poczucie odpowiedzialności za nasz cel. Słowo “chcę”  daje tylko pragnienie lecz gdy mówimy “Postanawiam”, to my decydujemy się na działanie tym samym robiąc pierwszy krok w stronę naszego marzenia.

Zobacz opinie o OneDream

[wprevpro_usetemplate tid="1"]

W życiu zawsze mierz wysoko. Celuj w księżyc. Nawet jeśli chybisz, wylądujesz pośród gwiazd.

Les Brown

 Lew Odwagi

Jako zwierzę mocy, lew pomaga zmobilizować naszą wewnętrzną siłę oraz dodaje odwagi do działania. Uczymy się od niego pewności w krokach, jakie stawiamy, wytrwałości i determinacji. Jaszczurki zaś pomagają zauważyć to, czego nikt inny nie widzi, niosą harmonię męskiej energii w nas. Przeglądając się w twarzach kotów, zaczynamy rozumieć, że kolejny ruch należy do Nas.

 Oczy Marzeń

Uważne oczy we wszystkim zauważą harmonię.  Ich obecność pomaga w koncentracji na spełnieniu marzeń. Diamentowe serce w środku łapacza snów symbolizuje otwarcie się na miłość, głęboką, misternie szlifowaną i kryształową. Biedronka siedząca na jednym z liści zwiastuje szczęście i powodzenie. Pióra i motyle dodają lekkości i wiary, że wszystko ułoży się z łatwością, jeśli tylko odważysz się zaufać…

 Świat Podróży

Jeleń, który wyszedł z leśnego domku, odnalazł kryształ na szczycie góry, otrzymał skrzydła i przeistoczył się w pegaza. Jest on symbolem powrotu do natury i otwarcia się na miłość do samego siebie. Pomaga poczuć na nowo dziecięcą radość z każdego dnia. Dzięki wytrwałości jelenia, dzięki temu, że wspiął się po swoje marzenie, ryba płynąca w nurcie rzeki także została uskrzydlona i wzbija się do nieskończonych przestrzeni. 

Sklep z Kartami

Podaruj kartę Sobie i Swoim bliskim!

Jak korzystać z karty OneDream?

1

Odkryj marzenie i zapisz odpowiedź z tyłu karty.

Najważniejszy jest pierwszy krok! Już sam fakt zapisania Naszego marzenia powoduje, wzrost motywacji i uważności aby znaleźć sposób na jego realizację.

2

Trzymaj OneDream blisko siebie

Mając kartę zawsze w zasięgu wzroku,  będziesz mógł przypominać Sobie co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Nakieruje to twój umysł i serce na wypatrywanie sposobów i okazji na zrealizowanie Twojego marzenia  – to klucz do osiągnięcia celu.

3

Zbieraj karty i kolekcjonuj zrealizowane marzenia

Zacznij od jednego marzenia. Gdy zrealizujesz to co zapisałeś, karta będzie Ci przypominać o Twoim sukcesie. Doda Ci to skrzydeł i pewności siebie aby zapisać kolejne marzenie i je zrealizować.

4

4

Zainspiruj innych

Podziel się Swoim marzeniem na tablicy marzeń. W miejscu tym – pełnym inspiracji – znajdziesz także coś dla siebie. Zbudujmy wspólnie społeczność marzycieli – dzielmy się pomysłami, doradzajmy, komentujmy i przede wszystkim wspierajmy w dążeniu do celu!  

Tablica marzeń

Tablica marzeń to wyjątkowe miejsce, gdzie nie tylko zaczerpniesz inspiracji, ale także znajdziesz sposób na realizację własnego marzenia… 

Jak powstał pomysł?

Idea kart narodziła się w trakcie podróży autostopem. Osoby, które pomogły mi w drodze, postanowiłem obdarować kartami, które miały skłonić do głębszej refleksji nad własnymi pragnieniami. Rozdając OneDream, widziałem, jak ludzie odzyskiwali dziecięcy blask w oczach, gdy ponownie zanurzali się w marzeniach. Niedługo potem zaczęły do mnie docierać inspirujące historie osób, które dzięki One Dream zmieniły swoje życie.

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.

Paulo Coelho

Obserwuj OneDream w social mediach

[instagram-feed]

Kontakt

Napisz do Nas. 

Pytania o produkt? 

A może chcesz nawiązać współpracę? 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, na każdą wiadomość odpiszemy.  

 

Polityka Prywatności

14 + 4 =

OneDream

Siedziba

Kosynierów 19

41-907 Bytom

Polska

Kontakt

+48 666 394 990

kontakt@onedream.cards