Lew Odwagi

 

 

 

Jako zwierzę mocy, lew pomaga zmobilizować naszą wewnętrzną siłę oraz dodaje odwagi do działania. Uczymy się od niego pewności w krokach, jakie stawiamy, wytrwałości i determinacji. Jaszczurki zaś pomagają zauważyć to, czego nikt inny nie widzi, niosą harmonię męskiej energii w nas. Przeglądając się w twarzach kotów, zaczynamy rozumieć, że kolejny ruch należy do Nas.

Cena: 29 zł

Zobacz także:

 Oczy Marzeń

Uważne oczy we wszystkim zauważą harmonię.  Ich obecność pomaga w koncentracji na spełnieniu marzeń. Diamentowe serce w środku łapacza snów symbolizuje otwarcie się na miłość, głęboką, misternie szlifowaną i kryształową. Biedronka siedząca na jednym z liści zwiastuje szczęście i powodzenie. Pióra i motyle dodają lekkości i wiary, że wszystko ułoży się z łatwością, jeśli tylko odważysz się zaufać…

Cena: 29 zł

 Świat Podróży

Jeleń, który wyszedł z leśnego domku, odnalazł kryształ na szczycie góry, otrzymał skrzydła i przeistoczył się w pegaza. Jest on symbolem powrotu do natury i otwarcia się na miłość do samego siebie. Pomaga poczuć na nowo dziecięcą radość z każdego dnia. Dzięki wytrwałości jelenia, dzięki temu, że wspiął się po swoje marzenie, ryba płynąca w nurcie rzeki także została uskrzydlona i wzbija się do nieskończonych przestrzeni.

Cena: 29 zł

Zamów w pakiecie:

Pakiet Mini

Dwie dowolne kart OneDream

+ dwustronny marker

 

47 zł

Pakiet Maxi

Trzy dowolne kart OneDream

+ dwustronny marker

 

63 zł

Opinie:

[wprevpro_usetemplate tid="1"]

Galeria: