fbpx

Jak zacząć medytować?

W tym wywiadzie staram się wytłumaczyć czym tak naprawdę jest medytacja i obalam wiele mitów na jej temat. Między innymi – Czy podczas medytacji można o czymś myśleć? Ile powinna trwać ? Jakie przyniesie efekty? Jakich błędów należy unikać i gdzie można szukać wsparcia.  Zapraszam Cię więc do wysłuchania. Jestem pewny, że znajdziesz w tym nagraniu wiele inspiracji i cennych wskazówek.

Całe nagranie zostało zrealizowane przez Anię Kanię z bloga blue-kangaroo.pl  Zachęcam Cię też do odwiedzenia jej bloga,  gdzie znajdziesz wiele ciekawych porad jak przygotować się do sesji, uczyć się bardziej efektywnie oraz wiele innych inspiracji.

 

Odsłuchaj wywiadu jako Podcast:

Już wkrótce,

„Medytacja, krok pierwszy” – jest to ponad 21 medytacji, prowadzących krok po kroku do doświadczenia czym medytacja jest i jak ją skutecznie praktykować.

 

Zapisz się poniżej, a zaraz jak kurs będzie gotowy otrzymasz prezent!

A może masz ochotę pojechać na 3-dniowy wyjazd Zaczynam Medytować”?

Więcej medytacji…

Medytacja głosu serca

Medytacja głosu serca [15min] Tak mało mamy okazji, aby się zatrzymać i usłyszeć co tak naprawdę ma nam do powiedzenia nasze serce. Zapominamy sztuki słuchania ciała i intuicji. Zapraszam Cię do 15-minutowej medytacji, która poprowadzi Cię do usłyszenia tego, co...

czytaj dalej

Intymnie o Medytacji

Intymnie o Medytacji Medytacja nie tylko dała mi wewnętrzny spokój, ale także otworzyła mnie na miłość! W tym podcaście opowiem Ci trzy historie, ukazujące korzyści płynące z medytacji. Posłuchaj tutaj, klikając play  Odsłuchaj też w: Podobne...

czytaj dalej