fbpx

Medytacja w 5-minut

”Medytacja w 5-minut”, jest moim pierwszym mini kursem medytacji, który został stworzony w 2018 roku, gdy rozpoczynałem przygodę z Podcastami.

Składa się on z 10 krótkich medytacji, prowadzących słuchacza przez proces poszerzania samoświadomości i koncentracji umysłu.

Został on stworzony z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z medytacją. Jestem jednak pewny, że dla osoby już bardziej wdrożonej w temat te nagrania mogą także być pomocne.

Jeszcze jedno:

Wprowadź do swojego codziennego życia – medytację a zobaczysz jak wszystko nabierze równowagi!

Przyjemnego słuchania.

Medytacja [1] Zatrzymaj się

Medytacja dla początkujących. Zacznij, dzięki tym nagraniom przygodę z medytacją, to tylko 5-minut. Wprowadź do swojego życia – medytację, a zobaczysz jak wszystko nabierze równowagi.

lub posłuchaj na:

Medytacja [2] Przestrzeń

Kolejna lekcja Medytacji dla początkujących. Tym razem damy przestrzeń naszym emocją i myślą. Zatrzymaj się na chwilę i skorzystaj z tej lekcji.

lub posłuchaj na:

Medytacja [3] Oddychające Ciało

Czy wiesz jak usłyszeć głos Intuicji? Skieruj swoją uwagę na ciało i pozwól się prowadzić… Dzisiejsza medytacja pozwoli Ci odnowić kontakt z sobą samym.

lub posłuchaj na:

Medytacja [4] Uspokojenie Umysłu

Pozwól sobie uspokoić umysł. Dzisiejsza medytacja opiera się na obserwowaniu oddechu. Jest to najlepsza praktyka dla osób, które dopiero zaczynają. Możesz pozostać przy tym ćwiczeniu na kilka dni i dopiero zrobić kolejny krok

lub posłuchaj na:

Medytacja [5] Myśli, Emocje, Doznania

Tym razem rozpoznamy co się w nas dzieje. Zaobserwujemy myśli, emocje i doznania. Podaruj sobie ten czas, tylko dla siebie!

lub posłuchaj na:

Medytacja [6] Świadomość Myśli

Czy wiesz, że zdarza nam się myśleć nie nasz myśli? Zyskaj świadomość tego, co się w Tobie dzieje i zauważ piękno przemijającej chwili. Zapraszam Cię na kolejną medytację, zrób pierwszy krok do bardziej świadomego życia!

lub posłuchaj na:

Medytacja [7] Koncentracja i Uważność

Bardzo ważnym celem medytacji jest trening uważności i koncentracji. One idą zawsze w parze. Doświadcz tej medytacji i praktykuj ją jak najczęściej! Nawet posadzenie jednego ziarna może przynieść owoce — a co dopiero gdy będziemy dbać o to ziarno i regularnie podlewać!

lub posłuchaj na:

Medytacja [8] Magia Oddechu

Każdy oddech jest wyjątkowy. Doświadcz tego i odkryj błogi spokój chwili obecnej.

lub posłuchaj na:

Medytacja [9] Medytacja Serca

Otwórz Swoje serce. Tym razem nakierujemy nasz spokojny i skoncentrowany umysł na odczuwanie radości i wdzięczności.

lub posłuchaj na:

Medytacja [10] Podstawowa Praktyka

Ostatnia aż 15-minutowa medytacja! Jest to podsumowanie wszystkiego, czego się nauczyliśmy przez te 10 lekcji. Żyj świadomie, medytuj.

lub posłuchaj na:

Podobne wpisy

Medytacja głosu serca

Medytacja głosu serca [15min] Tak mało mamy okazji, aby się zatrzymać i usłyszeć co tak naprawdę ma nam do powiedzenia nasze serce. Zapominamy sztuki słuchania ciała i intuicji. Zapraszam Cię do 15-minutowej medytacji, która poprowadzi Cię do usłyszenia tego, co...

czytaj dalej

Na hippisowskiej plaży

Na hippisowskiej plaży Zapraszam Cię na pierwszy sezon nowego formatu Podcastów. Teraz będziesz mógł wraz ze mną przeżywać przygodę, słysząc w słuchawkach szum fal, rozgadane odgłosy lotniska, czy cudowny śpiew ptaków... Poznasz też życie na hippisowskiej plaży....

czytaj dalej

Budda w 5-minut

Budda w 5-minut ”Budda w 5-minut” to seria krótkich podcastów, które w 5 minut uczynią twój umysł — umysłem Buddy. [1] Czy znasz siebie? „Jeśli myślisz, że jesteś tym, za ko­go uważają cię twoi przy­jaciele i twoi wro­gowie, to znaczy, że z pew­nością siebie nie...

czytaj dalej